افزایش جذابیت و زیبایی با این روش ها | بیماری

اگه می خواین قشنگ تر و جذابتر از قبل نشون داده شید بهتره از بعضی ترفندها بهره ببرین ما به بعضی از اونا در این مطلب اشاره کردیم اگه می خواین بیشتر از قبل خواهان داشته باشین به این مطلب نگاهی بندازین

۱. ورزش کنین و سالم باشین
واسه اینکه جذاب باشین، علاوه بر اینکه روحیه خوبی دارین، باید فیزیک بدنی جذابی هم داشته باشین. یه بدن سالم، اولین علامت یه زن سالم و جذابه. بخشی از برنامه روزانه تون رو واسه رفتن به باشگاه اختصاص بدین تا چند کیلو اضافه وزنتون رو از بین ببرین. اهدافی قابل رسیدن واسه خودتون مشخص کنین و از هیچ تلاشی واسه رسیدن به بدنی سالم افسوس نکنین.
۲. بهداشت رو رعایت کنین
بهداشت یه زن ، در جذاب بنظر رسیدنش نقش خیلی مهمی اجرا می کنه. پس بهداشتی باشین و واسه دوش روزانه، بهداشت دهن و دندون، سرحالی و خوشبو بودنتون وقت بذارین و تمرین کنین. یه شیشه عطر کوچیک یا یه دئودورانت زنونه در کیفتون داشته باشین و در روزای گرم سال یا روزهایی که خیلی فعالیت دارین ازش استفاده کنین.
۳. بیشتر بخندین
یه لبخند قشنگتر، علامت انحصاری یه زنه، نکته جالبش اینجاس که شما فقط با بیشتر خندیدن می تونین جذاب بنظر برسین! در گروه دخترائی نباشین که همیشه اخمالو و بد اخلاق هستن و قیافه شون شکل فیلسوف هاست! اجازه بدین احساساتتون حرف بزنه و تلاش کنین تا با لبخند همه رو عاشق خودتون کنین.
۴. مراقب پوستتون باشین
از اینکه یه زن چقدر از پوستش مراقبت می کنه، می شه خیلی چیزها فهمید! واسه اینکه باحال تر باشین به خودتون قول بدین هر کاری از دستتون بر میاد انجام بدین تا پوستتون نرم و ابریشمی و سالم باشه. روزتون رو با شستشوی صورتتون شروع کنین و تا آنجایی که می شه تلاش کنین از لوازم آرایش طبیعی استفاده کنین.
قبل اینکه به تختخواب برید، آرایشتان رو پاک کنین تا منافذ پوستتون بتونن در طول شب تنفس کنن. این روتین رو واسه یه مدت تکرار کنین و هر چند وقت یه بار از پوستتون روش سایی کرده “و از مرطوب کننده و شکلای جور واجور ماسکای طبیعی استفاده کنین.
۵. لباسای عادی و مد روز بپوشید
پوشاک نقش مهمی در زندگی زنان اجرا می کنه. واقعا جذابیت یه زن بدون لباسای دخترانه و قشنگتر ناقصه. راه حل اینکه چیجوری همیشه طبق مد روز پیش برید اینه که خرید کردنتون رو وسعت بدین، یعنی هر چیزی که می خواین رو یه مرتبه نخرید!
مرتبا به فروشگاه ها سر بزنین تا بتونین از آخرین کپ لباسا، طرحای جدید صندل، لوازمای تزئینی مد روز و دیگه پوششای عادی با خبر باشین.
۶. روتین منظمی واسه حذف موهای بدن داشته باشین
برابر با بیشتر مجلات و منابع مد و فشن، اگه یه زن امروزی می خواد جذاب بنظر برسه، باید روتین منظمی واسه حذف موهای بدنش داشته باشه. می تونین با مراجعه دوره ای به سالنای زیبایی، یا به کار گیری شکلای جور واجور راه ها و سبکای حذف موها در خونه، همشه بدنتون رو بی مو نگاه دارین.
۷. گستاخ نباشین!
اگه با دور وبریا تون بی ادب یا گستاخ باشین، از چشم مردان خواهید افتاد. از طرف دیگه، اگه آدم خوش برخورد و مهربانی باشین، اتفاقاً باحال تر از قبل میشین. بدین شکل دوست داشتنی و نزدیک شدنی تر میشین، مواردی که واسه جذابیت حرف اول رو میزنن… !

منبع : دکتر سلام

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *